BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ampel 11132473
nr 1113 2473
Ampel
Mässing, diameter: 32
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juni 2017
kl 19:08:32
1/6 22:27:09
100 kr
2/6 21:59:40
Mässing